De Dulevo 1100 is ontworpen voor industrieel gebruik. De veegmachine is in staat diverse soorten vuil op te vegen, zoals zand, metaalspaanders, stof, papier en grover materiaal.
Zwaar werk, betrouwbaar en ongelofelijk stil, dit model geeft u de garantie van een efficiency in de meest vervuilde omgevingen.
Hydrostatische transmissie
Deze machine heeft een onverwoestbare hydraulisch systeem. Hierdoor zijn onderhoudsgevoelige slijtage delen zoals overbrengingen overbodig geworden.
Bediening
De ergonomische bestuurder positie en een overzichtelijk bedieningspaneel zorgt ervoor dat deze veegmachine populair is in gebruik.
Direct throw veegsysteem
Uniek is direct-throw veegsysteem hiermee heeft u de garantie dat de borstels erg lang meegaan en het vuil via de kortse weg in de vuilbak wordt geveegd. De verspreiding van hinderlijke stofdeeltjes in het milieu worden zo tot een minimum beperkt. Bovendien wordt het stof wat vrijgekomen is opgevangen in een zeer sterk gepatenteerd waterproof filter.
Gepatenteerd filter
Deze Dulevo is standaard uitgevoerd met het long life - heavy duty filter. Dit filter is gefabriceerd van een speciaal polyesther doek en het door vegen vrijgekomen stof wordt door een krachtige zuigmotor in het filter getrokken. Uw voordeel: Stof wordt gefilterd tot maarliefst 3 micron en als schone lucht weer uitgeblazen. Een enorme verbetering voor mens en milieu.
Toepassing
Binnen en buiten en ideaal voor schoonmaken van fabriekshallen, betonfabrieken, zagerijen, parkeergarages, tennisbanen, hotels, magazijnen, winkels en openbare gebieden.
Technische kenmerken:
| |
eenheid |
75EH |
75SH |
| brandstof |
|
24 Volt |
benzine |
| Veegbreedte |
mm |
950 |
950 |
| Vuilcontainer |
L |
80 |
80 |
| Gewicht |
kg |
420 |
285 |
| Motor |
|
CC Amer |
Honda GX270 |
| Filter |
m2 |
4 |
4 |
| Veegsnelheid |
km/u |
6 |
6 |
|